Ewa Kryza

Ewa Kryza
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Wyrzysk/ Piła/ Poznań Iłlawa
Utworów:
4
Oglądany:
1869 razy
iDesk:
Założenie konta:
13 października 2011
Ostatnia aktualizacja:
31 maja 2012
Ewa Kryza

Urodziła się 13 marca 1993r. w Wyrzysku. Pochodzi z rodziny muzykalnej. Dziadek był muzykiem, grał w Orkiestrze Dętej i komponował muzykę. Ewa od dzieciństwa słyszała w domu muzykę. Pierwsze prezentacje odbywały się na rodzinnych uroczystościach, tam zdobywała pierwszych fanów.

W 2007r. otrzymała stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego, które przeznaczyła na naukę w Pilskiej Szkole Muzycznej i na warsztaty wokalne. Brała udział w wielu Międzynarodowych i Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. W 2008r. nagrała i wydała pierwszą płytę pt. "Pod Palmami".

Ewa występuje na scenach w całym kraju. Ma na koncie już ponad 200 koncertów. Występowała przed Kasą, Korą, Rudim Schubertem, śpiewała w większych miastach takich jak Sopot, Kołobrzeg, Mielno, Mrągowo, Piła, Bydgoszcz, Gniezno, Konin, Bierutów... Co roku bierze udział w Wilekiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz w imprezach charytatywnych. W 2010r. Ewa została zaproszona do udziału w programie TVP2 "Szansa na sukces" z repertuarem Zbigniewa Wodeckiego.

Jest w trakcie przygotowań swojego najnowszego singla którego kompozytorem jest Kamil Mikuła z zespolu LOKA . str.www.ewakryza.pl gg-15849235

Grupy

  • Użytkownik nie posiada lub nie należy do żadnej grupy